Zábava pro všechny

Vždycky jsem vyhledávala takové lidi, kteří se také moc rádi baví, protože já jsem neměla ráda nudu a nemám ji ráda dodnes. Tak já si vzpomínám, když jsme třeba na základní škole s partou spolužáků ve třídě v hodině vyváděli a dělali jsme binec. A také jsme velice často vyrušovali, protože nás to bavilo a měli jsme z toho srandu. Byla to pro nás zábava. Jenomže to byla naše zábava, ale špatná. Také si zpětně uvědomuji, jak mi moje maminka stále dokola opakovala, ať se chovám slušně, protože jinak se mi to někdy vymstí. Sice chápu, že maminka z toho neměla radost.

Moc ráda se bavím.

A také měla o nás starost, protože kolikrát jsem také s kamarádkou donesla domů takové poznámky ze třídy, že mě až bylo stydno. Jenomže já jsem byla taková celkově hravá a nemohla jsem se toho pocitu zbavit. Stále jsem si chtěla hrát a chtěla jsem mít nějakou fajn zábavu. Takže to také nakonec dopadlo tak, když jsem si poprvé našla svého přítele, tak to nemohlo dopadnout jinak než si najít také nějakého přítele, se kterým máme toho mnoho společného. A to například, že jsme s novým přítelem velice často hráli šachy a také golf. Ba golfu mě nebaví skoro všechno, je to zábava a chce to trpělivost.

Mám ráda společnost a zábavu.

Jenomže mi věřte, že pro mě golf byla taková zábava, že si to ani nedokážete představit. A tady jde alespoň vidět, že každý člověk má jiné priority v zábavě. Navíc třeba můj syn, kterému je nyní sedm let, tak jeho největší zábavou je to, že si může hrát s mobilním telefonem, ale budiž. Každý ať má to své, a hlavně když ho to baví. A jaké zábavě dáváte vy přednost? Mnoho lidí mi sdělilo, že ani nemají žádné priority, co se týká zábavy, protože je prý baví od každého něco. To je taky docela prima, protože se alespoň lidé nenudí. Také vím, že každá doba je jiná a že v každé době byla zábava úplně jiná. Třeba dříve byly populární kuličky. Nyní jsou jako zábava také mobil, ale stále také vedou i klasické hry.