Krásné šaty

Myslím si, že asi každý člověk se už někdy zajímal o to, jak se obleče anebo jaké doplňky si vezme ke svému oblečení. Myslím si, že každý člověk by se chtěl líbit tomu druhému. A to bych nebyla já, správná žena, ani abych já nedbala na to, jakou nosím módu. Ale abych se přiznala, tak v poslední době je móda taková roztržitá, že kolikrát si říkám, že bych tohle nemohla snad ani nikde nosit. Někdy se dívám také v televizi nám módní přehlídky, které mě vždycky baví a jsou pro mě velice inspirativní a také mě velice zajímají. Jenomže když kolikrát vidím třeba nějaké módní značky, které jsou úplně luxusní, a tak extrémně předražené, že bych si je koupit nemohla, tak kolikrát žasnu, jak to oblečení je nehorázně nevkusné.

Móda je různá.

Třeba jsou tam síťované plavky a pod těma síťovanými plavkami jde úplně všechno vidět. Absolutně nechápu, jak si někdo může takové plavky pořídit, když stejně nic nezakryjí. Navíc nerozumím tomu, proč by člověk na koupání nosil síťovinou. A síťované se nosí maximálně tak tašky anebo nějaké krátké topy, ale ne samozřejmě plavky. A co se týká šatů, tak jsem z toho také velice rozpolcená. V poslední době se nosí velice zajímavé šaty, kterým se říká baby doll. A musím uznat, že tak pro ty ženy do maximálně pětadvaceti let jsou opravdu pěkné, ale potom už to je takové nevkusné.

Móda mě baví.

Kolikrát mi také přijde, že třeba módní návrháře anebo celkově módní svět vůbec nemyslí na lidi, kterým je třeba třicet až padesát let. Protože potom už se móda zaměřuje spíše na ty starší lidi, kdy se dělají hlavně zástěry anebo takové dlouhé tričkové šaty, které jsou velice nemoderní. Proto jsem si řekla, že kdybych měla peníze, tak bych si nejraději navrhla svou vlastní moderní kolekci, protože by mě to opravdu hodně bavilo. Jako malá holka jsem taky kolikrát šila si oblečení na panenky, protože mě to naučila moje maminka také babička a musím uznat, že to je velice zábavné a baví mě to. Řekla jsem si, že také svou jedinou dceru naučím šít anebo vyšívat a taky plést svetry. Plést svetry by mě opravdu hodně bavilo, takže jsem si řekla, že bych zase mohla oprášit vědomosti.