Slavíme mimořádnou událost


Slavili jste někdy něco mimořádného, co nezapadá do běžného schématu oslav, pořádaných v domácnostech nebo ve firmách, v podobě rautů a posezení s přáteli? Oslavili jste například příchod letního slunovratu, rekultivaci zahrady, rekonstrukci vaší koupelny nebo výstavbu altánu svépomocí? V životě nastává mnoho různých veselých událostí, které bychom měli sdílet se svými blízkými už jen pro to, že každý okamžik v lidském životě je jedinečný a neopakovatelný. Měli bychom se umět také zastavit a pokochat se tím, co umíme, co se nám podařilo, a s čím jsme byli spokojeni.

občerstvení na stole

Nehoňte se za kariérou tak vehementně, abyste pak neměli čas ani náladu na poklidné rozjímání. Uspořádejte častěji se svými přáteli docela obyčejný raut, prostě jen tak, že se vám daří, a máte úspěch, i když to bude třeba jen drobnost. Využijte cateringové firmy k zajištění občerstvení a vy se mezitím postarejte o vhodný doprovodný program. Nabídněte ostatním vhodné sportovní aktivity, promítání filmů projektorem na projekční plátno, deskové a karetní hry, koupel ve vířivce nebo v bazénu a uspořádejte pro ně například masérský kurz, kurz šití a pletení, anebo výtvarně nebo hudebně zaměřený.

zahradní oslava

A jestliže fandíte retro stylu, můžete mu přizpůsobit jak samotnou oslavu stylovým oblečením, oděvními a bytovými doplňky, tak i občerstvením, které cateringová společnost může zajistit dle vašich požadavků. Vyberete si to, co do tohoto modelu zapadá, ovšem vyplácí se předem vaše hosty oslovit, aby si sami rozhodli, jaké pokrmy jsou pro ně akceptovatelné, a čemu dávají přednost. Jídelní i nápojové menu se pak může přizpůsobit doslova na míru.

Mimořádnou oslavou pak budete pro své hosty inspirací, a možná, že se někdo z nich odváží něco podobného zopakovat ve své vlastní režii. Inspirace je právě to, co mnoha lidem schází, protože něco jiného je cokoli prožít na vlastní kůži, anebo to jen vidět v televizi nebo v kině.