Vydejte se s dětmi mikrobusem do Jeseníků

O pronájmy mikrobusů v Praze Rentcarservice mají zájem například skupiny zahraničních turistů, které si vůz pronajmou na několik dnů, a procestují s ním nejen Prahu, ale i velkou část Středočeského kraje. Mohou zavítat i dál, například do hor, a mikrobus jim poskytne dokonalé soukromí. Pronájmu mikrobusu můžete využít i vy, jestliže byste rádi vyrazili do hor s dětmi, například s vašimi přáteli, kteří také mají děti, a bude to taková „rodinná sešlost“.

tachometr v autě

Tipů, kam se vypravit, je celá řada, a jedním z nich mohou být i Jeseníky. V letním období za slunečného počasí je tu opravdu krásně a můžete tu prožít báječnou týdenní dovolenou. Mikrobus zároveň poslouží jako pohotovostní a zásobovací vůz, s nímž se snadno přesunete z místa na místo, jak vám to bude vyhovovat.

Praděd, Bílá Opava a Karlova Studánka – dominantou Hrubého Jeseníku je Praděd a vy můžete ponechat mikrobus na odstavném parkovišti a vydat se na pěší pochod směrem k rozhledně s vysílačem na nejvyšším vrcholu Moravy. Za slunečného počasí tu prožijete skvostné okamžiky s nádhernými výhledy do okolí. Na zpáteční cestě byste mohli nahlédnout do kaňonu Bílé Opavy a později navštívit lázeňskou obec Karlova Studánka, kde se natáčela „komedie století“ „S tebou mě baví svět“.

výhled z Jeseníků

Zlaté Hory a Rejvíz – S mikrobusem se můžete v druhé polovině týdne vypravit do městečka Zlaté Hory a nedaleko odtud navštívit rašeliniště Rejvíz. Nachází se na náhorní plošině, na velmi působivém místě s dalekým výhledem, což vám jistě neunikne i cestou k lázeňskému městu Jeseník.

Jeseníky patří k nejčistší oblasti ve Střední Evropě, zbavíte tu tělo nánosů smogu a stresu, který na každého z nás doléhá z mnoha oblastí života. A možná, že budete chtít podobně laděnou dovolenou zopakovat častěji, a možná, že i na jaře, na podzim nebo v zimě na běžkách či na sjezdovkách.