Netahejte kila navíc


Někteří lidé mají nadváhu, která je v řádu kilogramů, ale mnoho lidí s sebou tahá navíc i desítky kil. U některých jedinců se potom dá mluvit o obezitě, a ta je životu nebezpečná. Kila jdou nahoru zejména po nedostatku pohybu a nezdravé stravě. A právě jídlo je problém u mnoha lidí. Dalším problémem je že takoví lidé nepěstují zdravé stravovací návyky ani u svých dětí, a populace lidí s nadváhou se rozrůstá. Zbavit se nadbytečných kil není jednoduché, ale stojí to za to.

zdravé jídlo

Jak začít?
Tolik lidí, zejména žen, není spokojených s tím jak vypadají. Kila navíc jsou hrozbou po zdravotní stránce, ale také nevypadají moc přitažlivě. Řada lidí s kily navíc má nízké sebevědomí a mají problém si najít partnera či partnerku. Bývá problém sehnat oblečení a velmi obézní lidé mají například zákaz vstupu na různá místa a atrakce, protože převyšují váhový limit. Jestli patříte mezi ty kteří už několikrát zkoušeli hubnout a vždycky to po pár dnech vzali, asi budete potřebovat někoho, kdo s vámi bude od začátku až do konce.

fitness strava

Tápete v jídle?
Není potřeba se trestat když si dáte kousek čokolády, a nemusíte mít výčitky svědomí po kopečku zmrzliny. Důležité je aby takových věcí ve vašem jídelníčku bylo naprosté minimum. Nevíte si s jídelníčkem rady ale jste odhodlaní se kil konečně zbavit? Ideální pro vás bude výživový poradce Liberec https://milamichalicek.cz/. Ten vám sestaví jídelníček na míru. Nemusíte se ale bát že budete muset kupovat drahé speciální potraviny. Většina poradců pochopila že hubnout chtějí i lidé s běžnými příjmy a uzpůsobili tomu i jídelníček.
Díky jídelníčku si osvojíte zdravé stravovací návyky a povedete ke zdravému jídlu i svoje děti. Zdravá jídla se dají uvařit i tak, aby chutnala všem. V jídelníčku najdete dost živin na to aby vaše tělo správně fungovalo a zbavovalo se tuku. Bez úpravy jídelníčku to nepůjde.