Nebojácná a přesto milá


Pes si našel své místo u člověka už tisíce let zpět, protože domestikace mu usnadnila hledání potravy. A koneckonců, podrbání za uchem a spaní v posteli také není zrovna k zahození. Za tu dobu se vyvinula spousta psích plemen, a každé z nich je jedinečné. Každé se hodí pro jiného člověka, a pokud si někdo psa bude vybírat, měl by se řídit tím, co mu může nabídnout. Někteří lidé totiž zapomněli na to, že pes je živé zvíře, které má svoje potřeby, a že je to závazek na mnoho let.

Zejména lidé s malými dětmi by měli být zvlášť opatrní, když si budou psa vybírat. Nikdy by se pes neměl nechávat o samotě s dítětem, protože z toho může být obrovský problém. I menší pes dokáže pořádně pokousat, zvlášť malé dítě. Pokud máte děti a hledáte nového psa do rodiny, zvažte třeba akitu. Akita inu je krásný pes s hustou srstí, která je ale samočistící a tak nemusíte mít obavy z toho, že byste museli psa koupat den co den.

akita inu

Proč akitu?
Akita je pověstná pro svou skvělou povahu. Dá se snadno naučit různé povely, ale má ráda i svůj klid. Takže jestli hledáte psa, se kterým nebudete muset trávit celé dny někde venku nebo ještě ke všemu na cvičáku, je akita ideální volba. Zaujala vás akita a zajímá vás kde se dají koupit akita inu štěňata
Kenichiai? Naše chovná stanice mívá pravidelně štěňata, takže pokud po nějakém zatoužíte, můžete se podívat na náš web http://www.rozhlas.cz/cesky/jakspravne/_zprava/kdyztak-a-takze-mame-tyto-vyrazy-psat-dohromady-nebo-zvlast–1390517 kde pravidelně najdete volná štěňata k odběru.

pes akita

Proč od nás?
Naše chovná stanice je, dá se říct, pojem. Patříme mezi nejlepší stanice v Evropě, o čemž svědčí mnohé certifikáty a trofeje z výstav a soutěží, kterých se pravidelně účastníme. Chováme japonskou linii, a naši psi i fenky jsou to nejlepší co můžete sehnat. Ihned si zamilujete její povahu a učenlivost. Zaručujeme vám, že naše stanice je opravdu věhlasná a najdete u nás jen ta nejlepší štěňata i pro chov.