Minecraft servery a hosting

Hra, ve které je všechno z kostiček a ve které si můžete dělat co chcete, postavit co chcete, zkrátka taková oddechová hra, to je Minecraft. Minecraft byl hodně populární hrou už když vyšla, a to v roce 2009. V tuhle dobu se začalo i ve velkém natáčet na Youtube a většina již slavných a známých Youtuberů začala svoji kariéru právě v letech 2009-2013 a troufnu si říct, že 80 % herních Youtuberů začalo svoji kariéru právě natáčením Minecraftu. I když je Minecraft starší hra, tak doposud prochází řadou aktualizací a jsou k dispozici stále nové a nové verze.

minecraft zvířata

Tuto kostičkovanou hru můžete hrát buď sami – vytváříte si vlastní obydlí a musíte se ubránit nestvůrám, které přicházejí každou noc, hledáte suroviny potřebné pro výrobu lepších zbraní a nástrojů, a pokud chcete hru dohrát, stačí postavit portál do takzvaného “Endu”, kde máte za úkol porazit Ender draka. Jakmile ho porazíte, dokončíte vlastně hlavní a jediný úkol této hry. Poté se můžete vrátit na svoje území a hrát hru dál – stavět do nekonečna stavby nebo objevovat mapu. Minecraft můžete ale také hrát online – přes různé servery. Například stránka Gamer Host nabízí Minecraft servery určené na takzvaný minecraft hosting Gamerhost.cz. Stránka nabízí ke koupi hardware, který rozjede kterýkoliv Minecraft server a můžete si vybrat ze dvou variant:

minecraft stavba

  • první varianta je Minecraft Server Budget – s hardwarem AMD Ryzen 5 3600. Cenově je dostupný, je ideální pro hraní s kamarády, je stabilní a plynulý.
  • druhou variantou je Minecraft Server Performance – s hardwarem AMD Ryzen 9 5900X – tato varianta je vhodná pro profesionální hráče, Youtubery, streamery a pro ty, kteří si chtějí užít zážitek z hraní bez jediného záškubu. Má nejlepší výkon, je ideální pro servery s vysokým počtem hráčů a máte nepřetržitý zážitek z hraní.

Mimojiné stránka nabízí ke koupi také Minecraft servery, které jsou vybaveny kvalitní antiddos ochranou, poskytují servery, které jsou umístěné v České republice a jejich hosting disponuje několika možnosti podpory v případě jakéhokoliv problému.