Letní dovolená na horách

Ať už si každý říká co chce, tak letní dovolená nemusí být u moře, aby si jí člověk užil. Mnoho lidí odjíždí každým rokem do Chorvatska, kde leží celý den na pláži a nic nedělají. Taková dovolená je nejen promarněný čas, ale také vyjde na nemalé peníze. Navíc Chorvatsko hodně podražilo a pokud chcete vyrazit s rodinou, tak si nachystejte tučný balík peněz. Pokud jste sportovně založení a nechcete strávit týden nebo nedej bože dva týdny, ležením na pláži, tak se na Chorvatsko vykašlete a poznejte nádhery České republiky. Dovolená u nás vás vyjde na poloviční peníze a navíc si užijete aktivity, sportovní činnosti či cyklistiku. Apartmány Jeseníky vám poskytnou nocleh a mnoho dalších výhod při vaší dovolené.

apartmány jeseníky

Toto moderní ubytování je v srdci Jeseníků a užijete si zde přírody plnými doušky. Čisté ovzduší a příroda všude kolem je slastí na duši a užijí si jí jak děti, ták rodiče. Můžete se těšit na vlastní vchod, prostornou terasu a také na zahradu, kde si mohou děti hrát. V okolí se nachází nespočet cyklistických i pěších tras a bude jen na vás, jakým směrem se každý den vydáte.

apartmány jeseníky

Zaparkovat můžete samozřejmě hned u apartmánů a pro vaše děti je zde neomezená wifi. Každý den si můžete udělat táborák, kde opečete buřty nebo ugrilujete nějaké maso. Zahradní gril je k dispozici pro všechny ubytované, a to včetně s přístřeškem pro kola, kde budou uschovány. V případě špatného počasí můžete zůstat na apartmánu a zahrát si některé z deskových her, které jsou pro ubytované připravené. Samozřejmostí je, že se zde dá zamluvit jak letní, tak zimní dovolená. Ubytování je moderní a nabídne vám Smart TV, rohovou sedačku, vybavený kuchyňský kout či lednici a mikrovlnku. Pokud chystáte dovolenou, tak zapomeňte na předražené Chorvatsko a navštivte krásy Jeseníků. Nebudete litovat a dovolenou si užijete s celou rodinou.