Jak na účetnictví


Když jsem ještě studovala střední zdravotnickou školu, tak jsem si řekla, že ze mě bude třeba jednoho dne i paní doktorka, že po zdravotní střední škole si udělám nejspíš úspěšně maturitu, že půjdu ještě studovat lékařství anebo třeba vyšší odbornou školu, aby ze mě byla sestra a potom ještě třeba zdravotní vrchní sestra, protože zdravotnictví mě lákalo. Jenomže bohužel ve třetím ročníku střední zdravotnické školy se mi vůbec nedařilo. Bylo to opravdu hrozné, že jsem musela přestoupit. Nakonec jsem šla na ekonomickou školu a řeknu vám, že jsem udělala opravdu dobře. Tam mě ty předměty na ekonomické škole opravdu hodně bavily, hlavně účetnictví.

Účetnictví mě lákalo vždycky.

Tak jsem si řekla, že když už druhým rokem dělám účetnictví a opravdu hodně se mi v tom daří, že bych vlastně také mohla být účetní. A protože bydlím v Praze, tak jsem se podívala také do různých firem, jak to tam chodí. Vedení účetnictví v Praze mě zaujalo opravdu na první pohled. Když jsem se podívala v Praze na vedení účetnictví, tak jsem byla opravdu hodně překvapená, protože to mělo všechny ty standardy a takové ty plusy, že to jsem si vždycky přála, tohle jsem vždycky chtěla. Chtěla jsem mít nějaké klidné zaměstnání, kde bude opravdu příjemný kolektiv.

Účetnictví mám hodně ráda.

A pokud i vy hledáte nějakou příjemnou účetní, která má opravdu zkušenosti a nějakou firmu, která je tedy dlouho a má plno zkušeností, tak se zkuste podívat na webové stránky jkcredit.cz, kde jsou služby. Takové služby, kdy vám budou vést účetnictví. A pokud bydlíte v Praze, tak máte veliké plus. Vedení účetnictví v Praze je opravdu na vysoké úrovni a zaměstnává pouze jenom samé profesionály. Jsou tam účetní, které mají už mnohaleté zkušenosti, mají praxi a určitě vám vaše účetnictví budou vést v co nejvyšší kvalitě. Jo tady se nemusíte bát, že byste naletěli na nějakou nezkušenou účetní.