Do práce s igelitkou?


Mnoho lidí se zamilovalo do prvorepublikových fotografií, kde jsou muži v oblecích a ženy v kostýmech nebo šatech či sukních s halenkami. Dobová móda byla lepší, o tom žádná. Ta dnešní se snad ani módou nazvat nedá. V mnohých případech výrobci oblečení dnes prodávají roztrhané kousky, které jsou vytahané a nehodí se pro kohokoliv staršího dvaceti let. I dnes samozřejmě najdeme v obchodech elegantní módu, ale v ulici ji moc často neuvidíte.

kožená taška

Proč jsme na módu zanevřeli?
Sportovní oblečení je zkrátka pohodlnější. A pohodlí je pro nás víc než to jak vypadáme. Většině lidí stačí když je jejich oblečení čisté a bez děr. Je to ale dost? Též platí i pro doplňky. Mít v ruce igelitku je většinou hlavní pro muže normální. Přitom se vyrábí pánské kožené brašny, které vypadají skvěle nejen v kanceláři za stolem, ale i na ulici. I pánská taška může vypadat dobře, jen je potřeba ji umět nosit. Pokud máte ponožky v sandálech, nepomůže vám ani taška od světoznámého módního řetězce.

Muži mají u partnerek jistotu, že si k ní do kabelky mohou dát cokoliv. Většina žen nosí kabelku, a to bez ohledu na to zda jdou ven v sukni nebo šortkách. Existují tisíce modelů kabelek, takže ženy si mohou vybrat co se jim zrovna hodí do ruky. A muži toho využívají. Proč by si kupovali vlastní tašku, když si můžou všechny věci dát do kabelky a ještě si je nechat nosit?

hnědá taška

Faktem je, že mnoha ženám už došla trpělivost a často kupují dárkové poukazy do našeho obchodu, kde si jejich drahý muž může sám tašku vybrat. V nabídce máme menší tašky ale i větší aktovky. Vybrat si tak může opravdu každý. I muži mohou mít nějakou tu tašku kam se jim vejdou každodenní nezbytnosti. Můžete mu u nás vybrat třeba k narozeninám kvalitní tašku z pravé kůže, která nezestárne a která vydrží dlouhé roky používání. Najděte v naší nabídce tu pravou i pro toho svého.